Використання рідкого мила давно стало звичним для більшості завдяки зручності, економічності та гігієнічності при обробці рук. Ще одним необхідним засобом гігієни стали антисептики. Ці продукти об’єднує застосування кришки-дозатора.
Саме дозатор забезпечує економічне та зручне використання подібних продуктів завдяки мінімальному контакту їх з різними поверхнями. Тому тара з диспенсером активно використовується в медичних та освітніх установах, у громадських закладах, в офісах та наших домівках.
Який дозатор вибрати для роботи та дому
В залежності від того, де буде використовуватися антисептичний чи гігієнічний засіб, для якої кількості користувачів він призначається, де буде розміщений, є декілька варіантів тари з дозатором.
Пластиковий диспенсер – це універсальний, бюджетний та найбільш поширений тип цієї продукції. Відрізняються типи подачі засобу та види дозувальних механізмів, якими обладнано дозатор.
Види дозаторів та їх застосування:
- Стандартна дозована подача. Використовується у моделях, призначених для антисептичних засобів.
- Дозатор із пружинним механізмом. Використовується для крем-мила, гелю для душу чи рідкого мила, засобів для миття посуду. Пружина не взаємодіє з мийною речовиною, бо знаходиться всередині помпи.
- Дозатор зі вспінювачем. Використовується для рідких засобів для утворення піни. Цей тип є найбільш економічним.
Для офісу, громадських місць та різних установ, де гігієнічним засобом буде користуватися велика кількість людей, краще обирати флакони великого об’єму та дозатори з пружинним механізмом.
Вдома можна використовувати будь-який диспансер. При його виборі частіше звертають увагу на об’єм, дизайн та власні уподобання.
Що важливо врахувати при виборі дозатора
Для рідкого мила, гелю для душу та мийних засобів для посуду, які ми використовуємо вдома, оптимальним об’ємом буде 200-400 мл, в залежності від кількості мешканців. Виробники пропонують як настільні, так і настінні моделі, які дозволяють створити комфортні умови для використання.
Основні характеристики якісного дозатора:
- міцність і надійність;
- якісні матеріали та елементи механізму помпи й клапана;
- можливість блокування дозатора;
- довжина і ширина трубки;
- розмір порції засобу, що витискається за 1 раз.
Використання дозатора для косметичних, антисептичних та мийних засобів – це найкраще рішення для домашнього та громадського використання.